Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Baldų pramonei

 

UAB Sintegranas prekiauja minkštų baldų gamybai naudojamomis medžiagomis:

1.Neaustinė medžiaga,spunbondas naudojamas minkštų baldų nugarėlių,patalynės dėžių apkalimui. Jis gali būti nuo 15 gr/m2 iki 100 gr/m2 ir įvairių spalvų. Parduodamas rietimais.

2.Silikonizuotos granulės naudojamos baldų porankių, nugarų paminkštinimui, o taip pat kemšamos į pagalves.Silikoninių granulių siūlo ilgis 64mm,jos susuktos į kamuoliukus,kurie turi savybę suspaudus atsistatyti į pradinę padėtį. Parduodamos maišuose po 20 – 25 kg.

3.Vatalinas naudojamas čiužinių gamybai, o taip pat klijuojamas ant porolono.Vataliną turime 350 gr/m2, baltos spalvos, pagamintas iš medvilnės ir 20 % lino. Rietimo plotis 1500mm.Parduodame rietimais,rietime 30 m/.

4.Maltas porolonas naudojamas minkštų baldų pagalvėms.Parduodame maišuose po 10-12 kg.

5.Parduodame poroloną lapais,įvairaus tankio ir storio pagal išankstinį užsakymą.

6.Neaustine,termiškai sutvirtinta,putliąja medžiaga,sinteponu.Sinteponas gali būti nuo 60 iki 350 gr/m2.Jis plačiai naudojamas minkštų baldų gamyboje baldų porankiams,nugaroms ir t.t. Parduodame rietimais.Rietimo plotis 1600 mm,pagal užsakymus gali būti ir kitų pločių.

7.Neaustinė,termofiksuota,armuota medžiaga, veltinis. Veltinį vežamės nuo 300 gr/m2 iki 600gr/m2.Rietimo plotis 2000 mm, ilgis 50 m/, gali būti ir kitų išmatavimų. Veltinis dedamas ant spyruoklinių blokų minkštuose balduose,o taip pat spyruoklinių čiužinių gamyboje.

 

 
smart foreash